Kleding - Dames in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (564)
Brussel (232)
Henegouwen (256)
Limburg (244)
Luik (218)
Luxemburg (54)
Namen (89)
Oost-Vlaanderen (414)
Vlaams-Brabant (209)
Waals-Brabant (95)
West-Vlaanderen (493)


 

Kleding - Dames in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |


Gilberte
Fruithoflaan 35
2600 Berchem

T: 03 - 4400421
F: 03 - 4400421

E: boetiek-gilberte@skynet.be

Gozo NV
Steenhouwersvest 63
2000 Antwerpen

T: 03 - 2262458

E: martine.gozo@hotmail.com

Gucci-SN3
Frankrijklei 48
2000 Antwerpen

T: 03 - 2310820

E: sn3@iway.be

Harlekijn BVBA
Onze-Lieve-Vrouwestraat 119-121
2800 Mechelen

T: 015 - 200629
F: 015 - 291274

E: harlekijn@proximedia.be

Hermina
Stippelberg 26
2230 Herselt

T: 014 - 546418
M: 0495 - 506418

E: hermina@telenet.be

Ikram
Abdijstraat 199
2020 Antwerpen

M: 0484 - 118251

E: boutique.ikram@telenet.be

Imagin
Paalstraat 48
2900 Schoten

T: 03 - 6856939
F: 03 - 6856971

E: imagin.schoten@skynet.be

Imano
Voogdijstraat 26
2400 Mol

T: 014 - 717261

E: atelier6@pandora.be

Interconfex BVBA
Sint-Jansplein 13-14
2060 Antwerpen

T: 03 - 7072403
F: 03 - 2323371

E: interconfex@gmail.com

Intermode BVBA
Grotesteenweg 155
2600 Berchem

T: 03 - 2308093
F: 03 - 2308093

E: intermode@skynet.be

Iyo
Vlaamsekaai 31
2000 Antwerpen

T: 03 - 2162943

E: hedy.sanders@belgacom.net

Jeans Fizz
Statiestraat 18
2920 Kalmthout

T: 03 - 6664588

E: fizzaltex@skynet.be

JF Mode Dames
Ertbrandstraat 296
2950 Kapellen

T: 03 - 6052150
F: 03 - 6052903

E: mail@jfmode.com

Kleding Veerle-No Limit BVBA
Pastoor Weytslaan 13
2920 Kalmthout

T: 03 - 6669447

E: kledingveerle@skynet.be

Krisan
Steenweg op Gierle 30
2300 Turnhout

T: 014 - 413782

E: krisan@skynet.be

L'Apostrophe
Heistraat 36
2610 Wilrijk

T: 03 - 8300810
F: 03 - 8253729

E: info@lapostrophe.eu

La Dame
Boomstraat 66
2880 Bornem

T: 03 - 8895922
M: 0476 - 365922

E: la.dame@pandora.be

La Look
Bruul 55
2800 Mechelen

T: 015 - 216131

E: info@lalook.be

Lapis Lazuli BVBA
Vrijheid 211
2320 Hoogstraten

T: 03 - 3376494
F: 03 - 3376494

E: lapis.lazuli@telenet.be

Lilli's Concept BVBA
Kerkedreef 28
2930 Brasschaat

T: 03 - 6056544

E: bru1@telenet.be

Lino & Lana
Turnhoutsebaan 81
2970 Schilde

T: 03 - 3830783
F: 03 - 3830683

E: info@linolana.be

Louis
Lombardenstraat 2
2000 Antwerpen

T: 03 - 2329872
F: 03 - 2327735

E: m7@telenet.be

Magnolia Boetiek
Dorpsplein 30
2950 Kapellen

T: 03 - 7070732

E: info@magnolia-boetiek.be

Manila EBVBA
Turnhoutsebaan 175c
2970 Schilde

T: 03 - 3376618
M: 0477 - 573042

E: manila.schilde@gmail.com

Marccain Store
Oudaan 30
2000 Antwerpen

T: 03 - 2321444

E: marccain@skynet.be

Margo Pl BVBA
Kemmelbergstraat 4
2600 Berchem

T: 03 - 2481894
F: 03 - 2481894

E: margo.pl@belgacom.net

Marvo BVBA
Berlarij 43
2500 Lier

T: 03 - 4808308

E: marvo@skynet.be

Maximaatje
Paalstraat 90
2900 Schoten

T: 03 - 2365177

E: rue.verte@skynet.be

MB 120
Bruul 120
2800 Mechelen

T: 015 - 331106

E: mb120@pandora.be

Mi Aspetti
Graaf van Egmontstraat 10
2800 Mechelen

T: 015 - 340883
F: 015 - 340883

E: info@miaspetti.be

Missoni by Moda e Modi
Frankrijklei 70
2000 Antwerpen

T: 03 - 2341778
F: 03 - 2341778

E: info@modaemodi.be

MJ Casual
Antwerpsesteenweg 474
2390 Westmalle

T: 03 - 3122548
F: 03 - 2376911

E: m.j.mode@telenet.be

Moda Barcelona
Kammenstraat 10
2000 Antwerpen

T: 03 - 2314447

E: listorras@hotmail.com

Monique Stam Lier
Grote Markt 53
2500 Lier

T: 03 - 4802464

E: lier@moniquestam.be

Nara Camicie bvba
Groendalstraat 4
2000 Antwerpen

T: 03 - 2320481
M: 0472 - 304975
F: 03 - 2320480

E: antwerpen@naracamicie.be

Nautica Store
Huidevettersstraat 44
2000 Antwerpen

T: 03 - 2341061
F: 03 - 2341795

E: store_nautant@vfc.com

Noa Noa
Schoenmarkt 2
2800 Mechelen

T: 015 - 343915

E: mechelen@be.noa-noa.com

Noba Mode NV
Langestraat 87
2240 Zandhoven

T: 03 - 4642014
F: 03 - 4642014

E: jos@noba.be

Oxford Brasschaat
Bredabaan 161
2930 Brasschaat

T: 03 - 6514550
F: 03 - 6470971

E: oxford.brasschaat@telenet.be

Prada-SN3
Frankrijklei 46
2000 Antwerpen

T: 03 - 2310820

E: sn3@iway.be

Rebecca
Boomsesteenweg 615
2610 Wilrijk

T: 03 - 8290319
F: 03 - 8304250

E: jacqueline.hoet@pandora.be

Rosas
Paalstraat 44
2900 Schoten

T: 03 - 6444211
F: 03 - 6856971

E: rosas.schoten@skynet.be

Scapa of Scotland
Terbekehofdreef 75
2610 Wilrijk

T: 03 - 2011140
F: 03 - 2311658

E: scapa@scapafashion.com

Sense BVBA
Brugstraat 34
2820 Rijmenam

T: 015 - 500628
F: 015 - 500621

E: info@thatmakessense.be

Sfarzo BVBA
Vrijheid 38
2320 Hoogstraten

T: 03 - 3228700
M: 0497 - 083559
F: 03 - 3228700

E: gellofbest@hotmail.com

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?